Arbitraż sportowy

Obstawiaj i wygrywaj za każdym razem

Wyobraź sobie że możesz obstawić obie drużyny w jednym meczu i jeszcze na tym zarobić za każdym razem. Taki sposób obstawiania nazywa się arbitrażem i zamienia hazard w solidną metodę inwestowania. Użytkownicy programu RebelBetting czerpią zyski rzędu 10-20% każdego miesiąca, nawet ci początkujący. Porównaj tę formę inwestycji do pozostałych a zrozumiesz dlaczego użytkownicy programu RebelBetting są zadowoleni.

Sekret inwestycji, która daje ci 15% zysku każdego miesiąca

Zamierzam opowiedzieć Tobie jak możesz obstawiać wyniki sportowe, jednocześnie czerpiąc zyski niezależnie od wyniku.

Istnieje metoda która skutecznie zmienia hazard na zakładach bukmacherskich w rodzaj inwestycji z regularnymi zyskami powyżej 10% miesięcznie. Zwróć uwagę że to już nie jest hazard ani system obstawiania, który się sprawdza do póki masz szczęście. To jest metoda inwestycyjna. Po złożeniu zakładu masz gwarancję zysku, nie ma to nic wspólnego z hazardem ani szczęściem. Wygrywasz za każdym razem.

Odkrywamy sekret

Metoda nazywana jest arbitrażem sportowym a postawiony zakład często nazywany jest surebetem, czyli pewnym zakładem.
Arbitraż jest dobrze znaną praktyką na rynkach finansowych, gdzie kupuje się taniej i sprzedaje drożej na dwóch rynkach w tym samym czasie, osiągając natychmiastowy zysk.
Arbitraż można z powodzeniem stosować w zakładach bukmacherskich. Tam ‚kupujesz i sprzedajesz’ kursy, a ‚rynkami’ są różni bukmacherzy. Dokładniej polega to na tym że obstawiasz wszystkie możliwe wyniki danego meczu. Jeśli dwóch bukmacherów ma wystarczająco wysokie kursy będziesz miał pewność zysku niezależnie od wyniku meczu. Takie okazje do zysku zdarzają się regularnie każdego dnia, często tych okazji pojawia się tyle, że nie jesteś w stanie wszystkich wykorzystać.
Pobierz darmowego ebooka w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Jak zarabiać 10% każdego miesiąca

Kiedy postawiony mecz dobiega końca, Ty otrzymujesz swoje zyski, zazwyczaj 1-3% całkowitej stawki. Doświadczony ‚trader’ bez problemu osiągnie zysk powyżej 10% posiadanego kapitału.

Poniżej widzisz wykresy przedstawiające wyniki Larsa (jednego z twórców programu) z pierwszych dwóch miesięcy gry na początku 2008 roku.

arb-chart-month1arb-chart-month2

Jak widać w pierszem miesiącu Lars osiągnął 9% zysku popełniając po drodze jeden z błędów, który może się przytrafić początkującym. Tego jak nie popełniać błędów nauczysz się z naszego ebooka. W drugim miesiącu zysk wyniósł powyżej 18%.

Nauka podstaw zajmuje trochę czasu, potrzeba też założyć konta i wpłacić pieniądze u kilku bukmacherów, ale można zacząć od dowolnych kwot.

Aby pomóc Tobie na starcie, opublikowaliśmy ebooka z którego nauczysz się wszystkiego co potrzebne na temat surebetów i arbitrażu.

Wiedza dostępna za darmo

W naszym ebooku znajduje się większość informacji jakich potrzebujesz na temat surebetów, poprowadzimy cię przez twoje pierwsze zakłady.
Zawartość ebooka to między innymi:

 • Wstęp do arbitrażu sportowego (jak to działa, dlaczego tak mało osób inwestuje w ten sposób)
 • Jakie jest ryzyko, jak go unikać
 • Opis bukmacherów
 • Rodzaje zakładów
 • Zarządzanie bankrollem
 • Zakłady typu ‚lay’ (wystaw na giełdzie zakładów)
 • Obracanie bonusów
 • Przydatne informacje (Tips & Tricks)

Skorzystaj z narzędzi czyniących wygrywanie jeszcze prostszym

Aby ręcznie znaleźć surebety będziesz musiałbyś skanować setki stron i tysiące kursów każdej minuty, porównać je ze sobą i wyliczyć czy gwarantują one zysk w postaci surebeta czy nie. RebelBetting jest narzędziem, które zrobi to wszystko za Ciebie, i wyświetli Tobie wszystkie konieczne informacje. Program pomaga także postawić zakład. Dzięki funkcjom Autologin i Autosurf zostaniesz automatycznie zalogowany na stronie bukmachera, a zakład, który masz obstawić zostanie automatycznie wczytany. Dzięki temu postawienie zakładu zajmuje sekundy a nie minuty. Wiele surebetów znika szybko dlatego też szybkie stawianie zakładu jest czynnikiem umożliwiającym wykorzystanie najlepszych okazji.
Stworzony z myślą o prędkości i prostocie użycia RebelBetting jest jedynym programem, który prowadzi Cię przez stawianie zakładu dając Tobie wskazówki i ostrzeżenia. Darmowego programu w wersji testowej możesz używać tak długo jak zechcesz. Wersja ta posiada jednak pewne istotne ograniczenia, między innymi pokazuje wyłącznie surebety z zyskiem poniżej procenta. Wersja ta idealnie nadaje się do poćwiczenia przed prawdziwym inwestowaniem.
Wersja płatna programu kosztuje 129 euro miesięcznie, kupując jednak program na dłuższy czas otrzymasz do 30% zniżki. Koszt programu może się zwrócić spokojnie w ciągu kilku dni (zależnie od posiadanego bankrollu).

Arbitraż sportowy – zacznij już dziś!

Oto podstawowe przyczyny mówiące dlaczego warto zająć się arbitrażem sportowym:

 • przeciętny zysk miesięczny wynosi 10-20% każdego miesiąca, a poświęcić trzeba jedynie kilka godzin każdego tygodnia
 • nauczymy cię wszystkiego co konieczne do inwestowania w surebety
 • możesz pracować w dowolnym miejscu, wszędzie tam gdzie masz dostęp do internetu
 • nie masz nic do stracenia, a ebook oraz program w wersji testowej dostaniesz za darmo.

Zacznij już dziś korzystać z najszybszego, najbardziej rozwiniętego i przyjaznego oprogramowania do arbitrażu sportowego jakim jest RebelBetting. Pamiętaj że wersji darmowej możesz używać tak długo jak tylko zechcesz.

Dodaj komentarz