Jak to działa

Arbitraż jest dobrze znaną praktyką na rynkach finansowych, gdzie kupuje się taniej i sprzedaje drożej na dwóch rynkach w tym samym czasie, osiągając natychmiastowy zysk.
Arbitraż można z powodzeniem stosować w zakładach bukmacherskich. Tam ‚kupujesz i sprzedajesz’ kursy, a ‚rynkami’ są różni bukmacherzy. Dokładniej polega to na tym że obstawiasz wszystkie możliwe wyniki danego meczu. Jeśli dwóch bukmacherów ma wystarczająco wysokie kursy będziesz miał pewność zysku niezależnie od wyniku meczu. Takie okazje do zysku zdarzają się regularnie każdego dnia, często tych okazji pojawia się tyle, że nie jesteś w stanie wszystkich wykorzystać.
RebelBetting wyszukuje zakłady stwarzające możliwość pewnego zysku i pomaga Tobie postawić odpowiednie zakłady.

  • Dziesiątki tysięcy kursów zmieniają się na stronach bukmacherów w ciągu sekundy
  • Serwery RebelBetting analizują wszystkie kursy i wyszukują zakładów gwarantujących zysk
  • Przy pomocy programu obstawiasz odpowiednie zakłady na stronach bukmacherów
  • Kiedy mecz się kończy, Ty odbierasz swój zysk, zazwyczaj 1-2%
  • Doświadczony ‚trader’ bez problemu osiąga zysk powyżej 10% miesięcznie

Arbitraż sportowy w internecie istnieje już całą dekadę i wiele ludzi zarabia na tym niezłe pieniądze. Do tej pory narzędzie do arbitrażu były dość kiepskiej jakości. Inwestowanie w arbitraż nie jest dla każdego, jeśli chcesz się tym zająć musisz poświęcić nieco czasu na naukę a sama praca wymaga koncentracji. Jeśli jednak chcesz się tym zająć na poważnie, stawianie zakładów dających zysk okaże się szybko proste i mało czasochłonne.

Czy istnieje jakieś ryzyko?

Tak, ryzyko istnieje, jeśli ktoś twierdzi że zarobisz pieniądze na arbitrażu nie mając o tym pojęcia, nie używając do tego głowy, najzwyczajniej kłamie. Jednakże jeśli opanujesz podstawy to występujące ryzyko jest bardzo niewielkie, w porównaniu z zyskami jest naprawdę znikome. Będziemy starać się pomóc każdemu chętnemu do zarabiania na arbitrażu. Możesz pobrać podręcznik w postaci ebooka, a także korzystać z naszego forum.

Czy będę musiał poświęcić dużo czasu i pieniędzy?

Rozpoczęcie inwestycji w arbitraż wymaga trochę czasu, musisz założyć konta u kilku bukmacherów i wpłacić tam pieniądze. Możesz wpłacić dowolną kwotę, dużą lub małą. Na początku możesz stawiać bardzo małe zakłady ucząc się w ten sposób arbitrażu. Z czasem stawianie zakładów będzie Tobie zajmowało parę sekund, zaczniesz stawiać większe zakłady a zysk z arbitrażu nie będzie już tylko niewielkim dodatkowym dochodem a całkiem porządną wypłatą.

Dlaczego powinienem wybrać RebelBetting?

Powinieneś wybrać RebelBetting ponieważ dysponuje narzędziami nie dostępnymi gdzie indziej. Najważniejsze z nich to AutoLogin oraz AutoSurf, dzięki którym postawisz zakład w ciągu sekund a nie minut.

Oczywiście nie musisz nam wierzyć na słowo, możesz sprawdzić to sam zupełnie za darmo. Pobierz darmową wersję programu RebelBetting.

Dodaj komentarz