RebelBetting – cechy oproramowania do arbitrażu sportowego

Użyteczność

Użyteczność jest czymś więcej niż jedną cechą, jest aspektem wpływającym na cały produkt. Użyteczność oznacza intuicyjny, łatwy do użycia interfejs programu, wzbogacony i kilka potężnych funkcji

Automatyzacja

Funkcje AutoLogin i AutoSurf umożliwiają postawienie zakładu w ciągu sekund zamiast minut. Po kliknięciu w zakład jaki chcesz obstawić zostaniesz automatycznie przekierowany na strony bukmacherów, zostaniesz zalogowany, uruchomione zostaną strony na których znajduje się zakład, który masz zamiar postawić albo nawet zostanie dodany do ‚koszyka’. Strony zakładu oraz kursy zostaną podświetlone.
Kiedy Autosurf działa perfekcyjnie, będziesz musiał jedynie wpisać stawkę jaką chcesz postawić i to wszystko! Biorąc pod uwagę że najlepsze surebety są dostępne jedynie kilka minut, otrzymasz szansę obstawienia o wiele większej ilości tych surebetów zanim znikną.
To jest wyjątkowa funkcja jakiej żadne inne oprogramowanie czy serwis internetowy tobie nie zaoferuje.

Przeglądarka zakładów

Postawienie surebeta jest wyjątkowo łatwe. Wszystkie informacje jakich potrzebujesz znajdują się w jednej przeglądarce zakładów! Nie musisz już przełączać się między stronami czy Excelem aby postawić zakład czy wyliczyć stawki.
W przeglądarce wyświetlane są dwie lub trzy strony zakładów bukmacherskich, w każdym momencie możesz przełączyć jedną z nich na pełen ekran.

Alarmy

Nie trać możliwości postawienia surebeta dzięki w pełni modyfikowalnym alarmom. Możesz wybierać między alarmami dźwiękowymi oraz wizualnymi. Każdy z nich możesz dostosować do konkretnej wartości procentowaje surebeta.
Możesz także odfiltrować surebety o niskim proficie, albo surebety od konkretnych zakładów bukmacherskich lub z konkretnych dyscyplin sportowych.

Bezpieczeństwo

Uruchamiając program podajesz główne hasło. Loginy oraz hasła do bukmacherów są kodowane na Twoim komputerze. Cała akcja stawiania i przeglądania zakładów odbywa się na Twoim komputerze przy pomocy Twojej przeglądarki. Żadne informacje nie są wysyłane na serwery twórców RebelBetting.

Kalkulator surebetów

Kalkulator surebetów jest narzędziem zintegrowanym z przeglądarką zakładów. Narzędzie to przelicza za Ciebie stawki jakie należy postawić aby zysk po każdej stronie zakładu był identyczny.

Ostrzeżenia

Ostrzeżenia są wyświetlane w przeglądarce zakładów, pokazują na przykład że bukmacherzy mają różne zasady dla danego zakładu (np. krecz w tenisie), albo gdy istnieje ryzyku że zakład zostanie anulowany.

Dodaj komentarz